fbpx
Logo Vitamin Medical Center
Online registrácia
Späť na všetky služby

Gynekológia

Гінекологія в Ужгороді, Медичний центр Вітамін.

Жіночий організм – це багатокомпонентна, складна система, де в кожному віковому періоді відбуваються різні зміни, гормональні перебудови. Звернутися за консультацією гінеколога, пройти профілактичний огляд варто і при відсутності скарг, адже більшість гінекологічних проблем залишається непоміченими в зв’язку з відсутністю симптомів на ранніх стадіях.

Коли варто звернутися за консультацією до гінеколога в медичному центрі «Вітамін», м. Ужгороді?

 • Профілактичний огляд
 • Діагностика і лікування захворювань

 • Підготовка до вагітності, діагностика вагітності та спостереження під час неї

 • Діагностика причин безпліддя.

 • Корекція небажаних явищ, що з’являються з віком

 • Лікування захворювань, викликаних порушенням балансу гормонів

Як проходить консультація гінеколога?

1 fáza: Zber informácií
Прийом у гінеколога починається з попередньої бесіди з пацієнтом, в ході якої лікар з’ясовує причину звернення, скарги та історію хвороби.

2 fáza: Preskúmanie
Лікар проведе спеціальний огляд на гінекологічному кріслі з підвищеним рівнем комфорту. При цьому використовується одноразовий набір, вартість якого включена в консультацію. За потреби гінеколог запропонує провести цитологічне та кольпоскопічне дослідження шийки матки, аналіз вагінальних виділень, ПАПП-тест. Ці дослідження не входять у вартість базової консультації.

3 fáza: Stanovenie diagnózy a liečebného režimu
Lekár stanoví predbežnú diagnózu, vydá poradenský posudok, plán liečby a v prípade potreby odporučí ďalšie vyšetrenia.

Діагностика захворювання і призначення ефективного лікування проводиться тільки кваліфікованими гінекологами з багаторічним досвідом роботи після проведення необхідного обстеження.

Для діагностики та проведення маніпуляцій використовується високоякісний  сучасний кольпоскоп провідної фірми «Сканер» 2019 р.в.

За необхідності може бути призначена УЗ-діагностика, яку можна пройти в нашому медичному центрі на сучасному УЗД-апараті фірми «SAMSUNG» (2015 р.в.).

Kolposkopia

Kolposkopia – це діагностичний метод дослідження, що дозволяє зробити огляд шийки матки, піхви і зовнішніх статевих органів при багаторазовому збільшенні. Кольпоскопія в медичному центрі «Вітамін» дозволяє виявити передракові стани або рак шийки матки, оцінити величину ураження, провести прицільну біопсію і взяти зішкріби.

Для діагностики та проведення маніпуляцій використовується високоякісний сучасний кольпоскоп провідної фірми «Сканер» 2019 р.в.

На консультації лікар-гінеколог призначає кольпоскопію для проведення звичайної й диференціальної діагностики патологічних змін піхвової частини шийки матки, стінок піхви й вульви.

За яких симптом призначається кольпоскопія?

 • надмірно рясні або мізерні менструальні кровотечі;
 • позаменструальні кровотечі / мазання;
 • porušenie menštruačného cyklu;
 • аменорея;
 • біль при статевому акті;
 • свербіж шкіри та відчуття болю;
 • різкі, гострі, тягнучі або тривалі больові відчуття внизу живота або попереку;
 • патологічні виділення (білі, сирні, жовті, сірі, зеленуваті, коричневі).

Всім жінкам до 40 років рекомендується під час щорічного профілактичного огляду у гінеколога проводити кольпоскопію і онкоцитологічне дослідження. Жінкам старше 40 років кольпоскопія шийки матки показана 1 раз в 6 місяців.

Як проходить процедура кольпоскопії?

Огляд шийки матки проводиться в гінекологічному кріслі підвищеного комфорту, але триває трохи довше, ніж звичайний огляд. Спочатку в піхву вводяться звичайні вагінальні дзеркала, після чого проводиться огляд відеокольпоскопом.

Чи потрібна підготовка до кольпоскопії?

Підготовка до кольпоскопії включає відмову за добу до дослідження від сексуальних контактів, використання вагінальних засобів контрацепції. Безпосередньо перед дослідженням потрібно спорожнити сечовий міхур.

Špecialisti Vitamínového medicínskeho centra

servis Gynekológia
Гінекологія - Медичний центр Вітамін

Radi odpovieme na vašu otázku.

+38 (050) 620 33 00
+38 (050) 620 33 00

Dohodnite si schôdzku

Zanechajte svoje kontaktné údaje a náš manažér vám zavolá, aby objasnil všetky podrobnosti.

  Po úspešnom odoslaní vám zavolá manažérka Vitamin medical centra.

  Služby lekárskeho centra Vitamín