fbpx
Logo of the Vitamin Medical Center
Online registration
Back to all services

Gynecology

Гінекологія в Ужгороді, Медичний центр Вітамін.

Жіночий організм – це багатокомпонентна, складна система, де в кожному віковому періоді відбуваються різні зміни, гормональні перебудови. Звернутися за консультацією гінеколога, пройти профілактичний огляд варто і при відсутності скарг, адже більшість гінекологічних проблем залишається непоміченими в зв’язку з відсутністю симптомів на ранніх стадіях.

Коли варто звернутися за консультацією до гінеколога в медичному центрі «Вітамін», м. Ужгороді?

 • Профілактичний огляд
 • Діагностика і лікування захворювань

 • Підготовка до вагітності, діагностика вагітності та спостереження під час неї

 • Діагностика причин безпліддя.

 • Корекція небажаних явищ, що з’являються з віком

 • Лікування захворювань, викликаних порушенням балансу гормонів

Як проходить консультація гінеколога?

1 Stage: Збір інформації
Прийом у гінеколога починається з попередньої бесіди з пацієнтом, в ході якої лікар з’ясовує причину звернення, скарги та історію хвороби.

2 Stage: Review
Лікар проведе спеціальний огляд на гінекологічному кріслі з підвищеним рівнем комфорту. При цьому використовується одноразовий набір, вартість якого включена в консультацію. За потреби гінеколог запропонує провести цитологічне та кольпоскопічне дослідження шийки матки, аналіз вагінальних виділень, ПАПП-тест. Ці дослідження не входять у вартість базової консультації.

3 Stage: Establishing a diagnosis and treatment regimen
The doctor establishes a preliminary diagnosis, issues an advisory opinion, a treatment plan and, if necessary, recommendations for additional examinations.

Діагностика захворювання і призначення ефективного лікування проводиться тільки кваліфікованими гінекологами з багаторічним досвідом роботи після проведення необхідного обстеження.

Для діагностики та проведення маніпуляцій використовується високоякісний  сучасний кольпоскоп провідної фірми «Сканер» 2019 р.в.

За необхідності може бути призначена УЗ-діагностика, яку можна пройти в нашому медичному центрі на сучасному УЗД-апараті фірми «SAMSUNG» (2015 р.в.).

Colposcopy

Colposcopy – це діагностичний метод дослідження, що дозволяє зробити огляд шийки матки, піхви і зовнішніх статевих органів при багаторазовому збільшенні. Кольпоскопія в медичному центрі «Вітамін» дозволяє виявити передракові стани або рак шийки матки, оцінити величину ураження, провести прицільну біопсію і взяти зішкріби.

Для діагностики та проведення маніпуляцій використовується високоякісний сучасний кольпоскоп провідної фірми «Сканер» 2019 р.в.

На консультації лікар-гінеколог призначає кольпоскопію для проведення звичайної й диференціальної діагностики патологічних змін піхвової частини шийки матки, стінок піхви й вульви.

За яких симптом призначається кольпоскопія?

 • надмірно рясні або мізерні менструальні кровотечі;
 • позаменструальні кровотечі / мазання;
 • порушення менструального циклу;
 • аменорея;
 • біль при статевому акті;
 • свербіж шкіри та відчуття болю;
 • різкі, гострі, тягнучі або тривалі больові відчуття внизу живота або попереку;
 • патологічні виділення (білі, сирні, жовті, сірі, зеленуваті, коричневі).

Всім жінкам до 40 років рекомендується під час щорічного профілактичного огляду у гінеколога проводити кольпоскопію і онкоцитологічне дослідження. Жінкам старше 40 років кольпоскопія шийки матки показана 1 раз в 6 місяців.

Як проходить процедура кольпоскопії?

Огляд шийки матки проводиться в гінекологічному кріслі підвищеного комфорту, але триває трохи довше, ніж звичайний огляд. Спочатку в піхву вводяться звичайні вагінальні дзеркала, після чого проводиться огляд відеокольпоскопом.

Чи потрібна підготовка до кольпоскопії?

Підготовка до кольпоскопії включає відмову за добу до дослідження від сексуальних контактів, використання вагінальних засобів контрацепції. Безпосередньо перед дослідженням потрібно спорожнити сечовий міхур.

Specialists of the Vitamin medical center

Service Gynecology
Гінекологія - Медичний центр Вітамін

We will be happy to answer your question.

+38 (050) 620 33 00
+38 (050) 620 33 00

Make an appointment

Leave your contact details and our manager will call you to clarify all the details.

  After successful sending, the manager of the Vitamin medical center will call you.

  Services of the medical center Vitamin