fbpx
Лого Медичного центру Вітамін
Онлайн запис
Назад до всіх послуг

Дерматологія

Дерматологія в Ужгороді, Медичний центр Вітамін.

Лікар-дерматолог займається діагностикою, лікуванням і профілактикою шкірних захворювань, а також хвороб нігтів і волосся. Консультація дерматолога потрібна при виникненні будь-яких питань, пов’язаних зі станом шкіри, слизових оболонок, волосся і нігтів.

У нашому центрі ми використувуємо сучасний дерматоскоп корейського виробника ILLUCO  2020  р. в. Ефективність цього апарату підтверджена відповідними сертифікатами та рекомендаціями фахівців. Він активно використовується в косметології, дерматології та онкології. Всього протягом 5–10 хвилин дослідження ви отримаєте повну інформацію щодо характеру росту ваших родимок та стану шкіри.

Фахівці нашого центру рекомендують проводити дерматоскопію щорічно під час чергового відвідування косметолога. Це дозволить виключити розвиток злоякісної патології або виявити її на ранній стадії, коли успішність лікування складає 80%.

Як проходить консультація дерматолога в медичному центрі «Вітамін», м. Ужгород?

1 Етап: Бесіда та збір інформації
Дерматолог вислухає скарги, збере інформацію про перебіг та тривалість захворювання (історія хвороби). Лікар запитає чи є у вас супутні захворювання та чи приймаєте ви якісь ліки.

2 Етап: Огляд
Дерматолог огляне шкіру та оцінить її стан за допомогою збільшувального скла. Додатково для діагностики лікар може використовувати дерматоскоп або лампу Вуда.

3 Етап: Встановлення діагнозу та схеми лікування
Лікар встановлює попередній діагноз, видає консультативний висновок, схему лікування та за потреби рекомендації для додаткових обстежень.

Правильне лікування шкірних захворювань можливе тільки після достовірної діагностики, яка проводиться на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє діагностувати навіть самі рідкісні дерматологічні захворювання.

Спеціалісти медичного центру Вітамін

Послуга Дерматологія
Дерматологія - Медичний центр Вітамін

Будемо раді відповісти на Ваше запитання.

+38 (050) 620 33 00
+38 (050) 620 33 00

Записатись на прийом

Залишіть свої контактні дані, і наш менеджер зателефонує Вам для уточнення всіх деталей.

    Після успішної відправки Вам зателефонує менеджер медичного центру Вітамін.

    Послуги медичного центру Вітамін