fbpx
Лого Медичного центру Вітамін
Онлайн запис
Назад до всіх послуг

Магнітно-резонансна томографія

Магнітно-резонансна томографія в Ужгороді, Медичний центр Вітамін.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – сучасний, безпечний метод діагностики, який працює на основі радіохвиль та магнітного поля, яке взаємодіє з атомами водню в тілі людини. МРТ є високоефективним та безпечним дослідженням для діагностики захворювань центральної нервової системи, хребта, м’язово-суглобової системи і ряду внутрішніх органів.

У медичному центрі «Вітамін» встановлено найсучасніший високотехнологічний магнітно-резонансний томограф Philips Panorama 1/0 відкритого типу. Апарат володіє широко відкритим дизайном, великим полем огляду, великим спектром клінічних показань і дозволяє отримувати зображення високої якості. Крім цього, відкрита конструкція забезпечує максимально комфортне розміщення пацієнтів, через що дозволяє легко проводити обстеження людей у тривожному стані, дітям, літнім, а також пацієнтам, які страждають на клаустрофобію. За допомогою магнітно-резонансної томографії отримуються МРТ зображення, які з точністю до міліметра дозволяють провести діагностику низки медичних проблем. Обстеження, яке проводиться в нашому медичному центрі, абсолютно безболісне.

Час обстеження залежить від галузі дослідження і необхідності застосування внутрішньовенного контрастного посилення, в середньому становить від 30 до 60 хвилин.

Попередня підготовка необхідна для обстежень органів черевної порожнини (натще), для дослідження органів малого таза (попереднє очищення товстої кишки) і для досліджень з внутрішньовенним контрастним посиленням (попередня консультація алерголога і уточнення рівня сироваткового креатиніну).

Протипоказання:

  • Кардіостимулятор, кохлеарні імпланти, інші види стимуляторів;

  • Інсулінові помпи;

  • Стенти з невідомого металу;

  • Металеві кліпси в судинах;

  • Сторонні металеві предмети (стружки, уламки, пірсинг і ін.).

Спеціалісти медичного центру Вітамін

Послуга Магнітно-резонансна томографія
Магнітно-резонансна томографія - Медичний центр Вітамін

Будемо раді відповісти на Ваше запитання.

+38 (050) 620 33 00
+38 (050) 620 33 00

Записатись на прийом

Залишіть свої контактні дані, і наш менеджер зателефонує Вам для уточнення всіх деталей.

    Після успішної відправки Вам зателефонує менеджер медичного центру Вітамін.

    Послуги медичного центру Вітамін