fbpx

Оперативна урологія

Оперативна урологія в Ужгороді, Медичний центр Вітамін.

Оперативна урологія

Відділення оперативної урології у «Вітамін» вже успішно працює під керівництвом кандидата медичних наук, лікаря-уролога вищої категорії Бучок Олександра Олександровича.

 • лікар, який провів вже більш як 6000 операцій!
 • експерт у галузі малоінвазивних ендоурологічних втручань
 • одним з перших в Закарпатті розпочав широко використовувати трансуретральну хірургію та першим розпочав використовувати мініперкутанну черезшкірну нефролітотрипсію в поєднанні з гольмієвим лазером для лікування пацієнтів з каменями нирок

Сучасне устаткування нашого медичного центру на сьогодні дозволяє виконувати як традиційні відкриті оперативні втручання в повному обсязі, так і малоінвазивні. Серед яких:

Це прогресивна методика лікування урологічних захворювань.

Показання до проведення:

 • камені, пухлини і запальні процеси передміхурової залози
 • склероз шийки сечового міхура
 • камені і пухлини в сечовому міхурі
 • камені і пухлини сечоводу і ниркової лоханки

Це один з видів лікування сечокам’яної хвороби. Для такого методу не потрібне хірургічне втручання і великі розрізи на тілі. Медики впливають на камені за допомогою спеціального лазерного обладнання. Під впливом його хвиль камені дробляться до стану піску або дуже маленьких частинок, які виводяться з організму природним шляхом.

Лазерне дроблення в середньому триває 1-2 години, а відновлювальний період після операції – кілька днів.

Це малоінвазивний, ендоскопічний метод оперативного втручання для ліквідації конкрементів (каменів) нирок розмірами більш як 1,5 см.

Суть методу полягає у виконанні «проколу» в поперековій ділянці (зі сторони спини) через який в порожнисту систему нирки вводиться спеціальний оптичний інструмент – «нефоскоп». Інструмент забезпечує можливість огляду нирки та каменя зсередини, а також має робочий канал через який камені дроблять і ліквідують фрагменти. Після проведеної операції у поперековій ділянці залишається малопомітний рубець довжиною біля 1 см.

Даний метод вважається «золотим стандартом» малоінвазивного оперативного лікування сечокам’яної хвороби в усьому світі.

Мета методу полягає у використанні гнучкого (близько 3 мм в діаметрі) волоконно-оптичного інструменту (уретроскопа), який дозволяє отримати доступ до каменів в сечоводі та нирці. Він візуалізує камінь після проходження через уретру, сечовий міхур, без додаткових розрізів, що значно знижує ризик пошкодження сечоводу під час операції.

Лапароскопія – це сучасний малоінвазивний вид хірургічних операцій. Його головна відмінність і перевага над відкритими операціями полягає в тому, що хірург не робить великий розріз на тілі, а кілька маленьких проколів. В ці отвори вводиться спеціальний інструмент, за допомогою якого лікар може детально розглянути органи, взяти біопсію і провести інші заплановані маніпуляції. Під час лапароскопії пацієнт не втрачає великі обсяги крові і швидко відновлюється після процедури. В урології лапароскопічні операції застосовуються досить широко і зарекомендували себе з позитивного боку.

Реабілітаційний період індивідуальний, але, як правило, він проходить значно швидше, ніж після звичайної операції.

Під час оперативних втручань в більшості використовується одноразовий розхідний матеріал, що в поєднанні з сучасними методиками стерилізації ендоскопічного інструментарію гарантує пацієнту уникнення інфекційних ускладнень.

Оперативна урологія - Медичний центр Вітамін

Будемо раді відповісти на Ваше запитання.

Медичний центр «Вітамін» може забезпечити повний цикл обстеження та оперативного лікування не покидаючи меж закладу!

Адже на базі нашого центру наявні такі потужні та сучасні діагностичні методики, як КТ, МРТ, УЗД з консультаціями всіх необхідних суміжних спеціалістів (кардіолог, пульмонолог тощо).

У МЦ «Вітамін» пацієнт цілодобово перебуває під наглядом досвідченого персоналу з багаторічним досвідом роботи в урології (хірургії) та в сучасних умовах з усім необхідним для комфортного лікування:

 • кондиціонер
 • телевізор
 • система WiFi
 • харчування
 • багатофункціональне ліжко
 • кнопка виклику медперсоналу

Більшість палат відділення 1-2 місцеві та відповідають усім сучасним стандартам. Також є палати підвищеного комфорту.

Спеціалісти медичного центру Вітамін

Послуга Оперативна урологія
Оперативна урологія - Медичний центр Вітамін

Будемо раді відповісти на Ваше запитання.

Записатись на прийом

Залишіть свої контактні дані, і наш менеджер зателефонує Вам для уточнення всіх деталей.

  Після успішної відправки Вам зателефонує менеджер медичного центру Вітамін.