fbpx
Лого Медичного центру Вітамін
Онлайн запис
Назад до всіх послуг

Променева діагностика

Променева діагностика в Ужгороді, Медичний центр Вітамін.

Комп’ютерна томографія

Успішне лікування хвороби можливе в разі своєчасної постановки точного діагнозу пацієнту. Для цього застосовуються різноманітні діагностичні інструменти, включаючи один з найбільш точних методів – комп’ютерну томографію.

КТ дозволяє максимально ефективно провести обстеження та виявити патологічні зміни органів, судин, тканин, побачити розміри новоутворень та відстежити динаміку будь-яких процесів в організмі людини.

У медичному центрі «Вітамін» ми використовуємо сучасний комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion One (2019 р.в.). Це єдиний у світі комп’ютерний томограф з 320-рядним детектором, який дозволяє сканувати більшість органів всього за один оберт, тим самим істотно знижує променеве навантаження на пацієнта.

Променева діагностика - Медичний центр Вітамін

Будемо раді відповісти на Ваше запитання.

+38 (050) 620 33 00
+38 (050) 620 33 00
Променева діагностика - Медичний центр Вітамін

Мамографія

Мамографія – це рентгенівський метод дослідження молочних залоз, який назначається з метою профілактики (у здорових жінок) і з діагностики (для підтвердження або виключення злоякісного або доброякісного новоутворення молочної залози).

Для попередження виникнення пухлин молочних залоз, кожній жінці після 40 років рекомендована щорічна консультація мамолога з проведенням мамографії.

Медичний центр «Вітамін» оснащений сучасним обладнанням нового зразка. Для проведення обстеження молочних залоз ми проводимо цифрову мамографію, використовуючи мамограф Fuji Amulet FDR MS -2000. Цей метод та техніка мають безліч переваг, до яких відносяться:

 • більш низьке променеве навантаження на тканини молочної залози;

 • якісний та чіткий знімок, а також можливість отримати цифрову копію знімка;

 • можливість усунення неточностей при виборі параметрів експонування.

Променева діагностика - Медичний центр Вітамін

У яких випадках варто зробити мамографію?

 • наявність в тканині молочної залози вузлів / ущільнень;
 • зміна кольору шкіри грудей, порушення пігментації або форми ареоли, соска, поява патологічних виділень;
 • наявність хронічних гінекологічних захворювань в анамнезі.

Як проходить процедура мамографії?

Проведення процедури займає близько 20 хвилин. Під час дослідження молочна залоза знаходиться між двох пластин апарату. Знімок проводиться в кількох проекціях, для отримання більш якісної та інформативною картини.

Променева діагностика - Медичний центр Вітамін

Будемо раді відповісти на Ваше запитання.

+38 (050) 620 33 00
+38 (050) 620 33 00

Рентгенологія

Рентгенографія – це один з методів променевої діагностики, який дозволяє досліджувати приховану від очей анатомічну структуру внутрішніх органів, кісток і м’яких тканин. Рентгенологічні методи обстежень використовують як з метою профілактики, так і для підтвердження діагнозу, або спостереження за станом пацієнта після лікування.

У медичному центрі «Вітамін» ми використовуємо сучасний рентгенівський цифровий апарат GE Definium 8000. Завдяки використанню новітніх технологій, він гарантує якість зображень найвищого рівня, забезпечує управління зображеннями і їх обробку, підтримку додаткових клінічних додатків, генерування рентгенівського випромінювання і контроль над операціями.

Зробити рентген в м. Ужгород для отримання точної картини захворювання або травми слід в таких випадках:

 • для дослідження кісткових тканин при травмах;
 • для діагностики захворювань органів грудної клітки;
 • при дослідженні черепа і придаткових пазух носа;
 • для виявлення проблем функціонування хребта і суглобів.

Поширені запитання:

Рентгенолог робить рентген, після чого проводить опис та формує консультативний висновок. Тривалість — 15-30 хвилин, залежно від кількості зон діагностики.

Рентген, повноцінний опис і висновок за результатами рентгенівського обстеження.

Зазвичай рентген не потребує підготовки, окрім рентгену черевної порожнини і кісток таза (потрібно спорожнити кишківник — зробити напередодні клізму або випити медикаменти для очистки кишківника).

Направлення лікаря не є обов’язковим. Однак воно допоможе правильно зрозуміти, який саме знімок потрібно зробити та яка проекція потрібна лікарю для оцінки стану.

Рентген робиться в наступних випадках — за направленням лікаря для своєчасної діагностики, для контролю перебігу хвороби, а також з метою профілактики. З профілактичною метою рентген не рекомендується робити частіше, ніж 1 раз на рік.

Спеціалісти медичного центру Вітамін

Послуга Променева діагностика
Променева діагностика - Медичний центр Вітамін

Будемо раді відповісти на Ваше запитання.

+38 (050) 620 33 00
+38 (050) 620 33 00

Записатись на прийом

Залишіть свої контактні дані, і наш менеджер зателефонує Вам для уточнення всіх деталей.

  Після успішної відправки Вам зателефонує менеджер медичного центру Вітамін.

  Послуги медичного центру Вітамін